OMURGA TÜMÖRÜ ABLASYON SİSTEMİ-SOMETECH

Radyoskopik görüntüleme kılavuzluğunda perkütan girişimle radyofrekans tümör ablasyonu, omurga metastazlarının tedavisinde tercih edilen güvenilir yöntemlerden biridir.

SOMETECH vertebra tümör ablasyon sistemi, omurga korpusunda nörolojik kaybı bulunmayan omurga tümörlerinde kullanılmaktadır. Kullanıcı operasyon sırasında empedans ve ısıl geri bildirimleri anlık olarak takip edebilmekte, ihtiyaç duyulan durumlarda motor testi yapabilmektedir. Sistem ile birlikte uygulanacak alan boyutuna bağlı olarak farklı boyutlarda elektrot ve prob aktif uçları sunulmaktadır. Sistem gerekli durumlarda biopsi alımına ve kemik sementi uygulamasına imkan sağlamaktadır.

Ana Avantajlar:

  • Genel anesteziye gerek kalmadan lokal anestezi ile gerçekleştirilir.
  • Çok hızlı bir şekilde iyileşme sağlanır. Azami 1 saat içinde operasyon tamamlanır ve hasta aynı gün içinde taburcu edilebilir.
  • Üç boyutlu disk uzayında hareket kabiliyeti sağlayan elektrodları sayesinde sadece ağrıya yol açan dokular ortadan kaldırılır. Dünyanın en ince uçlu elektrodları sayesinde diskin yapısına minimum zarar verilir.
  • Cerrahi olarak müdahalenin doğruluğunu kontrol etme imkanı tanıyan mod tanımlamaları (Stimülasyon) sayesinde son derece emniyetli bir sistemdir.
  • Ürün FDA onaylıdır.

Ürünün SUT Ödemesi Mevcuttur.