Hakkımızda

PALMED SAĞLIK ÜRÜNLERİ

İlaç sektöründeki 20 yıllık tecrübemizi takiben 16 Nisan 1996 yılında Palmed Sağlık ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti ünvanı ile ticari hayatımıza başladık. Şirketimiz 1997 yılında Depuy Motech firmasının Türkiye satışını üstlenerek 2010 yılına dek bu alandaki faaliyetlerini başarı ile sürdürmüştür.

2001 yılında Güney Kore merkezli U&I firması ile omurga cerrahisi alanında geniş ürün portföyü ile çalışmalarına devam eden şirketimiz, 2008 yılında İngiltere merkezli Orthogem Ltd. Türkiye temsilciliğini üstlenerek Biyomateryaller pazarına da başarılı bir giriş yapmıştır. 2010 yılında U&I firmasının omurga cerrahisi ürünleri yanında travma ürünleri ile pazardaki yerini genişletmiştir. 2011 yılından itibaren disk herniasyonlu hastaların tedavisine yönelik Radyo Frekans enerjisi tabanlı minimal invaziv teknolojilerinin ülkemize kazandırılmasına öncülük etmiştir.

İsminden de yola çıkarak şirketimiz, samimiyet ve dostluk ışığında distribütörlüğünü üstlendiği kaliteli ve yenilikçi ürünler ile halkımız ve değerli cerrahlarımıza her zaman en doğru ürünleri en kusursuz hali ile sunmayı kalite politikası olarak ana amaç edinmiştir. Tıbbın kutsallığı ve etiği çerçevesinde kuruluşumuzdan bu yana mükemmeliyetçi bakış açısıyla hizmet vermekte olan şirketimiz, mevcut sistemin etkinliğini koruyarak her geçen gün bünyesine kattığı yeni ürünlerle ve yürüttüğü AR-GE projeleri ile sağlık sektöründe faaliyet alanını genişletmektedir.